Зерносушарка призначена для сушіння зернових та олійних культур перед тривалим зберіганням, щоб запобігти самозаймання або псування. За вимогами зберігання вологість зерна не повинна перевищувати 14%. У вологому зерні при зберіганні розвиваються бактерії і цвіль, посилюються процеси бродіння. У сільському господарстві зерносушарки використовуються як індивідуально на підприємствах, так і як складова частина зерносушильного комплексу. Перед процесом сушіння зерна зернову масу необхідно очистити.
Зерносушарки діляться:
За принципом сушки (потокові і циклічні) За принципом конструкції (мобільні, баштові, модульні, шахтні, карусельні) За часом дії (періодичного і безперервного) За продуктивністю (малої - до 2,5 т / год, середньої - до 15 т / год, високою - понад 15 т / год)
При виборі зерносушарки необхідно враховувати:
Показники енергозбереження Продуктивність (не потрібно вибирати зерносушарку, продуктивність якої перевищує потреби вашого підприємства) На якому паливі працює (на сьогодні найбільш оптимальним є газ) Наявність рекуперації тепла. Сушарка для зерна виконує своє завдання за рахунок повторного використання нагрітого сухого повітря, який раніше пройшов через шар зерна. Це дозволяє значно зменшити витрату палива. Які культури будуть просушуватись (для якісної сушки кукурудзи потрібне зовнішнє вентильований бункер для охолодження) Всі процеси повинні бути максимально автоматизовані, щоб виключити людський фактор Зручність обслуговування зерносушарки Конструкція зерносушарки, які фактори можуть впливати на її роботу (напрямок вітру, місце розташування сушарки).
УМК– це лідер з виробництва та постачання сертифікованої сільськогосподарської техніки та запчастин в Україні. УМК - це команда професіоналів, які добре знаються на технічних особливостяхї продукції. Як результат, ми не лише консультуємо, а й допомагаємо у виборі оптимальної спецтехніки.